Scoala Gimnaziala Nr. 1 Unteni -

Scoala Gimnaziala Nr. 1 Unteni. Regulament de ordine interioara. Nu e destul să ştii, trebuie să şi aplici; nu e destul să vrei, trebuie să şi faci. Gimnazială Nr. 1 Unţeni. Învăţământ diversificat, individualizat şi stimulativ care promovează autodisciplina, autonomia, spiritul critic şi creativitatea, dezvoltă calităţile şi aptitudinile fiecărui elev pentru o mai bună reuşită în viaţă, cu implicarea familiei, comunităţii şi a altor parteneri educaţionali. 2013 Scoala Gimnaziala Nr. 1 Unteni.

OVERVIEW

This site scoalaunteni.info presently has a traffic ranking of zero (the lower the higher page views). We have probed twenty pages within the web site scoalaunteni.info and found zero websites referring to scoalaunteni.info. We have acquired one contacts and addresses for scoalaunteni.info to help you reach them. This site scoalaunteni.info has been online for five hundred and eighty-four weeks, fifteen days, six hours, and twelve minutes.
Locations
Online Since
Jul 2013

SCOALAUNTENI.INFO RANKINGS

This site scoalaunteni.info is seeing a alternation levels of traffic throughout the the year.
Traffic for scoalaunteni.info

Traffic ranking (by month) for scoalaunteni.info

Traffic ranking by day of the week for scoalaunteni.info

SCOALAUNTENI.INFO HISTORY

This site scoalaunteni.info was first documented on July 16, 2013. It is currently five hundred and eighty-four weeks, fifteen days, six hours, and twelve minutes old.
REGISTERED
July

DOMAIN PERIOD OF EXISTANCE

YEARS
MONTHS
DAYS

WHAT DOES SCOALAUNTENI.INFO LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of scoalaunteni.info Mobile Screenshot of scoalaunteni.info Tablet Screenshot of scoalaunteni.info

Remus Lucut

Donath 114/8

Cluj Napoca, Cluj, 300293

RO

SCOALAUNTENI.INFO HOST

We revealed that the main page on scoalaunteni.info took one thousand six hundred and eighty-eight milliseconds to come up. We could not observe a SSL certificate, so our crawlers consider this site not secure.
176.223.121.38

NAME SERVERS

ns3.mxhost.ro
ns4.mxhost.ro

SERVER OPERATING SYSTEM

I discovered that scoalaunteni.info is weilding the Apache/2.2.24 (Unix) mod_ssl/2.2.24 OpenSSL/1.0.0-fips mod_bwlimited/1.4 PHP/5.3.22 server.

Scoala Gimnaziala Nr. 1 Unteni -

DESCRIPTION

CONTENT

This site had the following on the web page, "Nu e destul să ştii, trebuie să şi aplici; nu e destul să vrei, trebuie să şi faci." Our analyzers noticed that the web site said " Învăţământ diversificat, individualizat şi stimulativ care promovează autodisciplina, autonomia, spiritul critic şi creativitatea, dezvoltă calităţile şi aptitudinile fiecărui elev pentru o mai bună reuşită în viaţă, cu implicarea familiei, comunităţii şi a altor parteneri educaţionali."

VIEW MORE BUSINESSES

SAM Valea Ursului

Scoala de Arte si Meserii Valea Ursului, situata in comuna Valea Ursului, judetul Neamt, raspunde cerintelor de dezvoltare sociala si profesionala a tinerilor si adultilor din comuna si din zonele limitrofe, oferind o formare profesionala de calitate in domeniul textile si al prelucrarii lemnului, promovand norme si idealuri ce vizeaza cultivarea respectului fata de valori precum democratia, libertatea, adevarul si respectul fata de institutii si semeni.

Acasă Scoala Varlaam Mitropolitul

Şcoala de vară - Ediţia 2011. Școala de Vară - Ediția 2013. Școala de vară - Ediția 2012. I din 29 martie 2014. III din 16 mai 2015. Experienţe internaţionale la Varlaam Mitropolitul. Sfaturi către toţi cei care doresc să fie părinţi mai buni. Tainele baschetului pe înţelesul şcolarilor. Un copil sănătos este un copil fericit! Fii educator la Grădinița Buna Vestire! Micii arhitecţi vă aşteaptă în cartierele Varlaam. La revedere, Şcoală Primară! Prima săp.

Scoala virtuala C.A.Rosetti

LISTA link-uri utile cu liberali si despre liberalism. Faceţi căutări pe acest blog. Sâmbătă, 30 iulie 2011. Joi, 14 aprilie 2011.

Scoala Gimnaziala Vladeni-Deal -

Istoricul Scolii Gimnaziale Vladeni Deal. INSCRIEREA IN CLASA PREGATITOARE 2014-2015. Programul Să ştii mai multe, să fii mai bun! Informatii utile pentru elevi.

Scoala Gimnaziala Vulcan Viitorul incepe aici !

Activități recente din viața școlii. Secțiune dedicată informațiilor pentru elevi. Secțiune dedicată informațiilor despre examene și concursuri. Informatii si documente utile destinate elevilor, parintilor si publicului. Procedură specifică înscrierea în învățământul primar 2015-2016. Procedură specifică înscrierea în învățământul primar 2015-2016.